O mnie / współpraca
WSPÓŁPRACA 


Kontakt: kamiladmochowska@onet.plKilka ważnych informacji dotyczących współpracy :

  • Preferuję współpracę za wynagrodzienie, barter przyjmuję w wyjątkowych okolicznościach. Jestem jednak otwarta na propozycje, dojdziemy do kompromisu.
  • Moja opinia zawsze jest obiektywna, nie można u mnie kupić pozytywnej recenzji.
  • Jestem kreatywna i lubię organizować konkursy gdzie wygrywają ciekawe, kreatywne odpowiedzi. Chętnie pomogę współorganizować konkurs.

Przykładowe posty z współprac, ale na starym blogu:

STATYSTYKI FACEBOOKGdzie byłam? Gdzie pisali o mnie lub o grupie?

  • W Elle moja grupa była w sierpniu - ARTYKUŁ
  • W Glamour pojawiła się moja bitwa na składy w lipcu - ARTYKUŁARTYKUŁ
  • W Glamour pisałam w lutym - ARTYKUŁ
  • W Glamour moja grupa została wspomniana w sierpniu - ARTYKUŁ
  • W Glamour moja grupa została wspomniana również w lipcu  - ARTYKUŁ


O MNIE

Cześć, jestem Kamila, jestem mamą i fanką kosmetyków z dobrym składem. Kocham mowić o pielęgnacji, pomagać wam w pielęgnacji i doszkalać się w tej dziedzinie. 

O czym jest mój blog ? 


Na moim blogu poczytacie o kosmetykach naturalnych i tych z dobrym składem, ale nie muszą być one naturalne. Natura jest super, ale nie wszystko co syntetyczne jest złe. W każdej recenzji opiszę wam skład kosmetyku a na pasku na blogu znajdziecie ściągę z INCI. Chcę wam pokazać, że kosmetyki z dobrym składem nie są nudne i nie stracicie na nie całego majątku. Przeszłam na kosmetyki głównie naturalne i nie żałuję, już wiem dlaczego moja cera wyglądała tak źle. Masa chemii w kosmetykach szkodzi, nie koniecznie widać to od razu, dużo substancji kumuluje się w naszym organizmie.  Myślę, że zdrowie jest ważniejsze niż chwilowe piękno. Będzie również trochę o zdrowym jedzeniu, może jakieś fajne przepisy, zobaczymy jakie pomysły zrodzą się w mojej głowie..

Czy wszystkie kosmetyki będą z dobrym składem i nie testowane na zwierzętach ?


Niestety nie, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Większość moich kosmetyków ma dobry skład a ponad połowa nie jest testowana na zwierzętach, ale.. wiele, wiele firm, których używam uznano za niepewne pod względem testowania na zwierzętach. Takich naprawdę testujących firm u mnie jest bardzo mało. Testy na zwierzętach to bardzo trudny i długi temat.

Dodatkowo..


Chciałabym wam napisać również parę słów o oszczędzaniu. Oszczędzanie dla mnie to nie odmawianie sobie a rozsądne kupowanie. Uważam, że powinno się szanować każdy grosz i wydawać pieniądze z głową. W związku z tym będzie również trochę zamówień z Aliexpress, jest tam dużo taniej niż u nas i można tam znaleźć rzeczy których u nas nie ma. O ubraniach będzie mało, może zupełnie nie będzie :) Chociaż myślę nad zrobieniem serii o ubraniach z Second Hand, zazwyczaj tam kupuję. 

Prywatnie..


Uwielbiam jasne, pastelowe kolory co przy mojej rockowej duszy jest trochę dziwne. Ubrania wolę jednak w stonowanych kolorach a pastele królują u mnie w pokoju. Uwielbiam ciężką muzykę. Typowa rockowa dziewczyna ze mnie, nie tylko dlatego, że słucham takiej muzyki, lubię się też ubierać w takim stylu. Najbardziej lubię ostatnio folk metal, świetne połączanie.  Uwielbiam ciemne piwo, lody i żelki ( bez żelatyny oczywiście ). Kocham styl retro i vintage, ogólnie uwielbiam starocie.


Mam nadzieję , że będzie miło i zapraszam - Obserwujcie! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © fuksja , Blogger